Kurumsal

akgün elektrik

 


Firmamız 1991 yılında Bandırma Kaşif acar caddesinde 8 metrekarelik bir dükkanda hizmete başlamıştır.İlk yıllarda O.G – A.G arıza ve montaj hizmeti vermiştir. 1993 yılında küçük sanayi sitesinde 120 metrekarelik bir atölyede elektrik panoları imalatına başlamıştır. Artan talep doğrultusunda işyerimiz 1997 den sonra limited şirketi olarak hizmete başlamıştır.

Faaliyetlerimize 2000 yılında örnek sanayi sitesinde 2400 metrekarelik mevcut arsamıza 1200 metrekare kapalı alanlı imalathanemizde devam etmektedir.Aynı zamanda yapılan panolarımız TEDAŞ MYD’ ye uygun olarak imal edilmektedir.

Bayiliklerimiz

Federal Elektrik Balıkesir Bölge bayisi , Schinider bayisi , Sanpa elektronik cihazlar, Himel Elektrik ürünleri bayisidir.

Faaliyet Alanlarımız

Elektrik panoları imalatı, trafo ölçü panoları, kompanzasyon panoları, doğalgaz panoları ve istenilen ölçüde yapılan özel panolarımız. Demir elektrik direği imalatı, O.G – A.G trafo - pano tesis montajı ve arıza onarımı.

O.G – A.G toptan ve perakende malzeme satışı;

Satış yaptığımız ürünler ; Federal, Ede, Eaton, Sanpa, Siemens, Sigma, Viko,Kaim, Çet-san, Erbağ, Efo, Seval, Lg, Ardıç, Bemis, Emas, Esem, Entes, Hes, Tek, Hisar, Klemsan, Metop, Oskar, Pelsan, Philips, Schneider, Schrack, Elkima, Raychem, Pks, Nead, Ls, Loobar, Ketenci, Abk, Makel, Tamer, Ortaç, Emek, Ekol, Elopar, Çetinkaya, Bemis ve Abb marka bütün ürünler temin edilmektedir.

Kalite Politikamız

Akgün Elektrik Faaliyet gösterdiği sektördeki ;müşteri ihtiyaçlarını zamanında ve müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde karşılamayı ,üst yönetimimiz kalite sistemine olan bağlılığını hedeflerini belirleyerek ve liderlik ederek göstermeyi ,her zaman güvenilir bir firma olmayı ,mevcut durumunuzu korumakla yetinmeyip her noktada sürekli iyileşmeyi temel felsefemiz olarak kabul etmeyi, sürekli eğitim faaliyetleri ile personelimizin yetkinlik ve bilinç seviyesini arttırmayı,tedarikçilerle uyumlu şekilde çalışarak istenilen kalite seviyesindeki malzemeleri en uygun şekilde temin ederek rakiplerimizden avantajlı olmayı, tüm çalışanlarımızın görev bilinci ve takım çalışması ile süreçlerini sürekli geliştirerek toplam kalite yönetim sisteminin etkinliğini arttırmayı taahhüt eder.

İsmail Akgün
Yönetim Kurulu Başkanı